برای تشکیل دولت اسلامی باید کاندیدای اصلح روی کار بیاید

سردار علی اکبر علیزاده در گردهمایی یاوران انقلابی در مهدیشهر:
برای اینکه دولت اسلامی تشکیل شود باید به کاندیدای اصلح رای دهیم و اصلح روی کار بیاید.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار نیزوا، سردار علی اکبر علیزاده در گردهمایی یاوران انقلابی در مهدیشهر اظهار کرد:  از بین این 6 نامزد ریاست جمهوری باید ببینیم کدامین بیشتر به فکر مستضعفین و محرومین است.
وی تصریح کرد: باید متحدین این کاندیدا را بشناسیم و ببینیم که با چه کسانی هم جبهه شدند. ببینیم فتنه گران 88 پشتیبان کدامین از کاندیدا هستند و آن کاندیدا هم از آنان اعلام برائت نمی کند.
سردار علی اکبر علیزاده، فرمانده اسبق سپاه استان سمنان اضافه کرد: در جریان فتنه 88 خباثت درونی فتنه گران نمایان شد و علنی شعار می دادند انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است. امام خامنه ای فرمودند خط قرمز ما فتنه است و از اینها برائت بجویید.
سردار علیزاده اذعان کرد: برای روی کار آمدن فرد اصلح و تشکیل دولت اسلامی، علاوه بر تلاشی که می کنیم و ویژگی های اصلح را به دیگران معرفی می کنیم و می شناسانیم باید دعا کنیم تا خداوند کمکمان کند و آن کسی که به ما رحم نمی کند را بر ما مسلط نکند.
این استاد دانشگاه ادامه داد: باید بدانیم که اگر از میان این 6 نامزد اصلح را انتخاب کردیم و در 29 اردیبهشت به وی رای دادیم این کافی نیست و کار ما تمام نشده بلکه تازه کارمان شروع شده و باید برای تشکیل دولت اسلامی از وی حمایت کنیم.
سردار علی اکبر علیزاده به نمونه هایی از رفع مشکلات اقتصادی با تشکیل دولت اسلامی  اشاره کرد و گفت: اگردولت اسلامی دلسوز تشکیل شود از تمام کشورهای منطقه با یک برنامه ریزی خوب می توانیم 25 تا 30 میلیارد دلار درآمد صادرات داشته باشیم.
دکتر علیزاده خاطر نشان کرد: اقتصاد دان ها می گویند اگر جلوی ریخت و پاش ها گرفته شود با 25 میلیارد دلار می توان مملکت را اداره کرد.
وی به نمونه ای از ریخت و پاش های دولت اشاره کرد و افزود: چرا باید هزینه سفر دولت به یک شهر نزدیک پایتخت یک میلیارد و 600 میلیون تومان بشود و 500 میلیون تومان آن فقط هزینه ناهار باشد؟!
فرمانده اسبق سپاه استان سمنان اظهار کرد: در دولت سابق 12 میلیارد دلار در سال صادرات به عراق داشتیم ولی در دولت فعلی این میزان درآمد به 4 میلیارد دلار کاهش یافته است در حالی که ما متحد استراتژیک عراق هستیم اما  ترکیه که شمال عراق را اشغال و آنجا را بمباران کرده است و رهبران این دو کشور به شدت مقابل هم هستند 10 میلیارد دلار صادرات به عراق داشته است!
سردار علی اکبر علیزاده با اشاره به نمونه های دیگری از ریخت و پاش ها در دوره های گذشته مسئولین نظام، گفت: در مجلس هفتم به ریاست حداد عادل سفر کاری با یک هواپیمای کوچک و با 9 نفره به هند رفتند که نماینده ای به رئیس مجلس می گوید چرا مرا نمی برید آن زمانی که کروبی برای سفر کاری خارج می رفتند 300 نفر را به همراه خود می بردند که من هم جزو آنها بودم.
وی اضافه کرد: در همان مجلس حداد عادل چند صد میلیون دلار صرفه جویی کرد از اینکه اجازه نداد نمایندگان سفرهای کاری بی مورد بروند.
فرمانده اسبق سپاه استان سمنان تاکید کرد: اگر دولت اسلامی تشکیل شود این بریز و بپاش ها صورت نمی گیرد و علاوه بر آن مطیع فرمایشات رهبری خواهد بود.

https://dana.ir/1100417