شهدا با اهدای جان خود از نظام اسلامی حراست کردند

سردار علی اکبر علیزاده در یادوارۀ شهدای روستای حسین آباد:
شهدا با اهدای جان خود از نظام اسلامی حراست کردند.


به گزارش ایسنا سردار علی اکبر علیزاده در مراسم یادواره 16 شهید گلگون کفن روستای حسین‌آباد شهرستان زرندیه به معامله شهدا با خدا اشاره کرد و افزود: با توجه به همین معامله و اینکه خداوند می‌فرماید من بهشت را به تو می‌دهم، معلوم می‌شود که شهدا مالک بهشت هستند و صرف اینکه در بهشت حضور یابند مطرح نیست.
استاد دانشگاه امام حسین(ع) با تاکید بر اینکه شهدا صاحبان بهشتند نه اجاره‌نشین آن، ادامه داد: در روایات آمده شهید تا 70 هزار نفر را می‌تواند شفاعت کرده و وارد بهشت کند.
سردار علی اکبر علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود به گذشته نیروهای نظامی در دوران پهلوی اشاره و اظهار کرد: زمانی ما برای حفظ امنیت و اهداف رژیم صهیونیستی و آمریکا نیرو اعزام می‌کردیم ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی برای حراست از حریم ولایت و اسلام، در سوریه آماده نبرد علیه تکفیری‌ها هستیم.
جانشین مرکز تعالی معنوی فرماندهان سپاه به دستگیری ملوانان آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: امروز نیروهای نظامی ما چنان اقتداری دارند که کمتر کشوری از آن برخوردار است و مقام معظم رهبری هم به پاس همین شجاعت و اقتدار مدال فتح را به این عزیزان اهدا کرد.
این فرمانده دفاع مقدس در ادامه به اهداف شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا با اهدای جان خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه حفاظت کردند.
سردار علی اکبر علیزاده با بیان اینکه اصلی‌ترین کار شهدا حفاظت از امام بود، گفت: امروز دستورات امام و مقام معظم رهبری را عملی کردن مصداق انجام وظیفه ما در خصوص حفظ امام و خط شهداست.
وی افزود: با توجه به انتخابات پیش رو حضور حداکثری در انتخابات و شناخت کاندیدای اصلح طبق ویژگی‌هایی که مقام معظم رهبری عنوان کرده‌اند، از جمله وظایف ماست چرا که شورای نگهبان وظیفه خود را به خوبی انجام داده است و حال وظیفه ماست که از بین آنها اصلح را انتخاب کنیم. با سیلی سختی که دشمنان در فتنه 88 از ملت خورده‌اند‌، حال می‌خواهند با نفوذ در مراکز تصمیم‌ساز کشور به نظام لطمه وارد کنند و حضور یک نفر از چنین افرادی هم برای مجلس زیاد است.

https://www.isna.ir/news/markazi-77823/