نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن یکی از تهدیدات بزرگ برای ایران اسلامی است

جانشین مرکز تعالی معنوی کوثر سپاه قم:
نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن یکی از تهدیدات بزرگ برای ایران اسلامی است. نفوذی‌ها کسانی هستند که از فتنه‌گران سال ۸۸ دفاع می‌کنند.

سردار علی اکبر علیزاده گفت: امروز نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن یکی از تهدیدات بزرگ برای ایران اسلامی بوده و این نفوذی‌های داخل‌نشین در پی نفی حکومت دینی و اسلامی و مهم‌تر از همه براندازی انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا سردار علی‌اکبر علی‌زاده جانشین مرکز تعالی معنوی کوثر سپاه قم دومین سالگرد شهید مدافع حرم حبیب روحی و یادواره ۶۴ شهید دهستان چوکام اظهر کرد: هر انسانی که شهادتین خود را گفته باشد در زمره مسلمانان قرار می‌گیرد.
جانشین مرکز تعالی معنوی کوثر سپاه قم با اشاره به اینکه انسان مسلمان برای ایجاد فضائل انسانی و دور کردن رذایل شیطانی مورد تأیید ائمه‌ اطهار(ع) باید تلاش بیشتری از خود نشان دهد، تصریح کرد: مقام انسان‌های مومن بسیار بالاتر از انسان‌های مسلمان است.
دکتر علیزاده با اشاره به اینکه هر شهید به اندازه رتبه‌ای که در پیش خدا دارد می‌تواند در روز محشر حدود ۷۰ هزار نفر را شفاعت کرده و با خود وارد بهشت کند، بیان کرد: ما دعوتیِ مجلس شهدا هستیم و جوانان بهتر است یکی از شهدا را رفیق راه خود قرار داده و راه و رسم زندگی کردن را از او الگوبرداری کنند.

سردار علی اکبر علیزاده با تأکید براینکه شهدا انتخاب‌ شده خداوند بوده و خانواده شهدا اعم از پدران، مادران و همسران شهدا شهیدپرور هستند، گفت: خانواده‌های شهدا بودند که زمینه را برای شهادت این عزیزان فراهم کردند و باید قدردان زحمات آن‌ها باشیم.
این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه رهبر را شناختن و در خط فکری رهبر عمل کردن از سیره شهدا است، خاطرنشان کرد: امروز نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن یکی از تهدیدات بزرگ برای ایران اسلامی بوده و این نفوذی‌های داخل‌نشین در پی نفی حکومت دینی و اسلامی و مهم‌تر از همه براندازی انقلاب اسلامی هستند.
سردار علیزاده بزک‌کردن و رفیق نشان دادن آمریکا، تحریف راه حضرت امام(ره)، تشریفاتی جلوه دادن ولایت‌فقیه، تندرو، افراطی، دلواپس و بی‌نظم نشان دادن جوانان حزب‌اللهی را از ویژگی‌های نفوذی‌های داخل‌نشین دانست و گفت: نفوذی‌ها کسانی هستند که از فتنه و فتنه‌گران سال ۸۸ دفاع می‌کنند.

http://www.qomna.com/paper/subject/50517/fordunews.com/www.saamen.ir